Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/bursztynjom5f/functions.php on line 188

1. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH GOŚCI

Uprzejmie  informujemy,  że  administratorem  Pana/Pani  danych  osobowych  jest AD Beata Pielka, Dariusz Pielka S.C., 78-132 Grzybowo, ul. Masztowa 4

 

2. KONTAKT W SPRAWIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Kontakt w  sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

3. CELE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH GOŚCI

Celem, dla których przetwarzane są dane osobowe jest zawarcie i realizacja umowy o świadczenie usług noclegowych.

Podane  dane  osobowe  będą  przetwarzane  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679  z  dnia  27  kwietnia  2016  r.  w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), nazywane w skrócie RODO. Dane osobowe pozyskujemy od Pana/Pani w procesie zmierzającym do zawarcia umowy na świadczenie usług noclegowych.

Ponadto, celem przetwarzania danych osobowych jest:
- dochodzenie ewentualnych roszczeń,
- udokumentowanie wykonania usługi dla celów podatkowych,

 4. PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Gościa jest umowa o świadczenie usług noclegowych.

5. OKRES PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe pozyskane w związku z zawartą umową o świadczenie usług hotelarskich będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń podatkowych lub roszczeń cywilnoprawnych, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi później.

6. WYMÓG PODANIA DANYCH OSOBOWYCH
Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru kontaktowego telefonu, wieku dziecka, w przypadku pobytu w z dzieckiem jest wymogiem zawarcia umowy o usługi. Brak podania danych osobowych uniemożliwi zawarcie umowy o usługi noclegowe.

7. PRAWA GOŚCIA W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH
Każdy Gość ma prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto, każdy Gość ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dostęp do danych możliwy jest w siedzibie Hotelu. Ponadto, Hotel udostępnia adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą którego można kontaktować się w sprawie danych osobowych.

8. MOŻLIWOŚĆ WNIESIENIA SKARGI W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH
Każdy Gość ma prawo wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 00-193 Warszawa.

9. ZAUTOMATYZOWANE DECYZJE NA PODSTAWIE DANYCH OSOBOWYCH, W TYM PROFILOWANIE

Nie podejmujemy zautomatyzowanych decyzji na podstawie danych osobowych, w tym nie dokonujemy profilowania.


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /templates/bursztynjom5f/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /templates/bursztynjom5f/html/modules.php on line 36

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem